АНКЕТА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ МУЗИЧНИХ ТВОРІВ

ПІБ
Сценічне ім'я
E-mail
Телефон
Назва треків
Кількість треків

Підтвердження авторських прав:

Я підтверджую та гарантую, що є автором Музичного твору та / або правовласником та володію всіма правами для використання Музичного твору і приймаю на себе всю відповідальність, пов'язану з дотриманням авторських прав.

Підтверджую

Я надаю дозвіл на безоплатне публічне розміщення Музичного твору та інформації про нього на офіційних Інтернет ресурсах міжнародного фестивалю світла KYIV LIGHTS FESTIVAL 2018 (далі - Фестивалю).

Підтверджую

Я підтверджую, що у разі бажання авторизованого Учасника конкурсу з відеомапінгу Фестивалю використати мій Музичній твір, я надам безкоштовну ліцензію на використання Музичного твору для озвучення авторської роботи Учасника в рамках Фестивалю. Всі домовленості щодо передачі прав на використання Музичного твору будуть узгоджені між мною та Учасником індивідуально та підтверджені у вигляді письмового договору. Право на використання Музичного твору переходить до Учасника тільки після підписання Ліцензійного договору.

Підтверджую

Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ПІБ, псевдонім, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою, пов'язаною з підготовкою, участю та проведенням міжнародного Фестивалю, а також з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 10 (десять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.

Підтверджую

Якщо вам потрібна додаткова інформація, надсилайте запитання на info@kyivlights.com