Конкурс

В рамках фестивалю відбудеться міжнародний конкурс відеомапінгу. Ми запрошуємо відеохудожників з різних країн взяти участь. Конкурс оцінюватиме міжнародне журі. Загальний призовий фонд у 2018 році становить 270 000 гривень.

Участники

Leo Esteves & Jaime Reyes - Now You See It
Hermes Mangialardo - Shiny Stones Stories
Sixteen - Transfer of Happiness
Vali Chincisan - INfluenza
Gross Evgeniya & Olya Babytska - Vesnyanka
VJ Eletroiman Ricardo Cancado - We Are Nature
Lou Ka Wai - Discover
Polychrome - Underworld
Chema Siscar VideomappingPro - Metamorphosisnic
Beeldjutters - Facadelumen
Red Raccons eyes -Facets of Talent
Heart-S - Underwater
__STROY - Revolve
Jerem Oury - Skylark
DizArt Studio - Labyrinths of the Fores
SolarisFX - Underwater
Illumentiel - Boat Trip
Mojo - Ambivalent
ModiFICA (Marcelo Fica & Benjamin Benavides) - Sinusoidal
DIES_-Nature Codex
From Object to Studio - Lucid Dreaming
Dmitry Yurin - Lost Signal
Radu Ignat-The Lost Treasure of Atlantis
Jakub Zuscin - Sightless
C Lab - Symphony of Black and White
Skilz - The Machine
Senal Tres (S3) - Chromatica
VJ Rodrigo Sabba - Mechanical Lights
VjkET -Neon cipher [Path of the Samurai]
Niculin Barandun Natureboy Flako - Materialized Moments

Локація конкурсу

Будівля Річкового Порту на Поштовій Площі стане локацією конкурсів мапінгу та віджеїнгу. Її побудували 1961 року за проектом архітекторів В. Гопкало, В. Ладного. Візуально будівля порту нагадує білий пароплав з вежею – щоглою. Лаконічна і елегантна архітектура робить цю будівлю прекрасним об’єктом для відеопроекції. Площа Річкового вокзалу перед будівлею Річкового Порту вміщує до 50 000 чоловік.

Журі 2018

Ромен Тарді

Медіа-художник з Франції. Один із засновників європейського візуального лейблу Antivj, чиї роботи зосереджені на використанні проектованого світла і його впливі на наше сприйняття. У своїх роботах Ромен піднімає питання про роль цифрових технологій у громадському просторі та поетично переосмислює їх. Роботи Ромена побачили у понад 15 країнах.

Максим Побережський

Український медіа-художник, співзасновник проекту Tenpoint, який стоїть біля витоків віджеїнгу в Україні. Ідеолог та засновник студії та школи медіа-арту BLCK BOX, відомої завдяки співпраці з найкращими електронними проектами й фестивалями країни.

Джорді Понт

Медіа-художник з Барселони. У 2011 році став директором проектів у барселонській студії Onionlab. З ними він створив такі відомі проекти як Towards Biology (інсталяція 360º на Венеційському бієнале - 2014), Diplopia 3D (шоу на міжнародному фестивалі з мапінгу FIMG-2015) та Кімната 5 (інсталяція в павільйоні Іспанії на Всесвітній виставці Expo 2015 у Мілані).

Діана Сівле

Автор креативної концепції та куратор ризького фестивалю світла STARO RIGA з часів його заснування у 2008 році. Має багатий досвід втілення мистецьких програм для великих культурних подій таких як святкування 800 річниці з дня заснування Риги (2001), дні міста Риги, фестивалі Nuit Blanches.

Юрій Чорненький

Очолює департамент маркетингових комунікацій у Київстар. Портфоліо Юрія охоплює розвиток таких брендів як Київстар, Beck's, life, Beeline Kz, член журі Effie та Wow Done awards, best cases спікер Effie, КМФР, відео|фото продюсер, музикант.