Конкурс

В рамках фестивалю відбудеться міжнародний конкурс відеомапінгу. Ми запрошуємо відеохудожників з різних країн взяти участь. Конкурс оцінюватиме міжнародне журі. Загальний призовий фонд у 2018 році становить 270 000 гривень.

Умови конкурсу

Конкурс відеомапінгу відбудеться на будівлі Річкового вокзалу на Поштовій площі протягом 3х днів фестивалю. Для подачі роботи необхідно ознайомитися з технічним завданням, заповнити анкету учасників і завантажити 3D модель. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 10 квітня.

Якщо вам потрібна додаткова інформація стосовно участі у конкурсі відеомапінгу, надсилайте запитання на contest@kyivlights.com

Локація конкурсу

Будівля Річкового Порту на Поштовій Площі стане локацією конкурсів мапінгу та віджеїнгу. Її побудували 1961 року за проектом архітекторів В. Гопкало, В. Ладного. Візуально будівля порту нагадує білий пароплав з вежею – щоглою. Лаконічна і елегантна архітектура робить цю будівлю прекрасним об’єктом для відеопроекції. Площа Річкового вокзалу перед будівлею Річкового Порту вміщує до 50 000 чоловік.