Конкурс

В рамках фестивалю відбудеться міжнародний конкурс відеомапінгу.
Ми запрошуємо відеохудожників з різних країн взяти участь. Конкурс оцінюватиме міжнародне журі. Загальний призовий фонд у 2019 році становить 270 тисяч гривень.

Умови конкурсу

Прийом заявок на конкурс відеомапінгу завершений.

Конкурс відеомапінгу переїзджає на нову локацію цього року. Конкурсні роботу будуть показані на будівлі Київської Державної Адміністрації на вул. Хрещатик

Конкурс проходитиме у два етапи:

Пеший етап. Попередній відбір

  • до 9 серпня 2019 року заповнити форму реєстрації учасників.
  • до 16 серпня 2019 року надіслати презентацію твору на електронну адресу contest@kyivlights.com

Результати відбору першого етапу будуть оголошені 27 серпня 2019 року. Учасникам, допущеним до другого етапу конкурсу, буде надіслано лист із повідомленням.

Другий етап. Створення роботи

  • до 23 вересня 2019 року необхідно надати фінальний Твір для участі в Конкурсі.
Анкета учасників конкурсу Відеомапінгу

Матеріали

Якщо вам потрібна додаткова інформація стосовно участі у конкурсі відеомапінгу, надсилайте запитання на contest@kyivlights.com

Журі 2019

Світлана Рейніш

Відома як Reinish – українська медіахудожниця. Створює 3D-мапінг та сценічну графіку. Виступає як віджей та бере участь у фестивалях світла та музичних фестивалях по всьому світі. Зайняла друге місце в конкурсах 3D-мапінгу та VJ-мапінгу на Kyiv Lights Festival у 2017 році. Також стала фіналісткою міжнародних конкурсів Luz y Vanguardias Festival 2019 (Іспанія), 1 minute projection mapping 2018 (Японія), та Zsolnay Fényfesztivál 2018 (Угорщина).

Тамаш Васпьорі

Співзасновник та керуючий партнер угорської компанії, що спеціалізується на проекційному відеомапінгу, Maxin10sity. Тамаш є співорганізатором міжнародного конкурсу відеомапінгу iMapp Bucharest у Румунії. Як співпродюсер, він заснував міжнародний фестиваль світла та проекційного відеомапінгу BOREALIS у Сіетлі, штат Вашингтон, США.

Іштван Давід

Засновник та CEO угорського мистецького колективу Limelight. Група, заснована у 2004 році, стояла у витоків 3D-мапінгу. Limelight – єдиний учасник в історії конкурсу iMapp Bucharest, який зміг виграти одразу дві нагороди – Приз Журі та Приз Глядацьких Симпатій – у 2016 році. Також Іштван заснував та викладає у Limelight Academy, яка співпрацює з такими фестивалями як Vivid Sydney у Австралії та Factory Light Festival у Норвегії.

Мартін Пошта

Креативний продюсер та менеджер культурних проектів з багаторічним досвідом. У 2013 році він співзаснував фестиваль світла та нових технологій SIGNAL Festival, який став найбільшою культурною подією Чехії. Також Мартін заснував Fresh Film Fest, міжнародний празький кінофестиваль для молодих авторів та студентів.

Юрій Чорненький

Очолює департамент маркетингових комунікацій у Київстар. Портфоліо Юрія охоплює розвиток таких брендів як Київстар, Beck's, life, Beeline Kz, член журі Effie та Wow Done awards, best cases спікер Effie, КМФР, відео|фото продюсер, музикант.

Підписатись на новини конкурсу:

Локація конкурсу

Будівля Київської міської державної адміністрації стане локацією конкурсу відеомапінгу на KLF 2019. Будівництво споруди велося протягом 1952–1957 років. Лаконічна архітектура робить цю будівлю прекрасним об’єктом для масштабної відеопроекції. Триповерхова цокольна частина із вхідними арками облицьована червоним гранітом, а сім верхніх поверхів покриті керамічною плиткою та прикрашені пілястрами.