Журі 2018

Ромен Тарді

Медіа-художник з Франції. Один із засновників європейського візуального лейблу Antivj, чиї роботи зосереджені на використанні проектованого світла і його впливі на наше сприйняття. У своїх роботах Ромен піднімає питання про роль цифрових технологій у громадському просторі та поетично переосмислює їх. Роботи Ромена побачили у понад 15 країнах.

Максим Побережський

Український медіа-художник, співзасновник проекту Tenpoint, який стоїть біля витоків віджеїнгу в Україні. Ідеолог та засновник студії та школи медіа-арту BLCK BOX, відомої завдяки співпраці з найкращими електронними проектами й фестивалями країни.

Джорді Понт

Медіа-художник з Барселони. У 2011 році став директором проектів у барселонській студії Onionlab. З ними він створив такі відомі проекти як Towards Biology (інсталяція 360º на Венеційському бієнале - 2014), Diplopia 3D (шоу на міжнародному фестивалі з мапінгу FIMG-2015) та Кімната 5 (інсталяція в павільйоні Іспанії на Всесвітній виставці Expo 2015 у Мілані).

Діана Сівле

Автор креативної концепції та куратор ризького фестивалю світла STARO RIGA з часів його заснування у 2008 році. Має багатий досвід втілення мистецьких програм для великих культурних подій таких як святкування 800 річниці з дня заснування Риги (2001), дні міста Риги, фестивалі Nuit Blanches.

Юрій Чорненький

Очолює департамент маркетингових комунікацій у Київстар. Портфоліо Юрія охоплює розвиток таких брендів як Київстар, Beck's, life, Beeline Kz, член журі Effie та Wow Done awards, best cases спікер Effie, КМФР, відео|фото продюсер, музикант.