Журі 2019

Світлана Рейніш

Відома як Reinish – українська медіахудожниця. Створює 3D-мапінг та сценічну графіку. Виступає як віджей та бере участь у фестивалях світла та музичних фестивалях по всьому світі. Зайняла друге місце в конкурсах 3D-мапінгу та VJ-мапінгу на Kyiv Lights Festival у 2017 році. Також стала фіналісткою міжнародних конкурсів Luz y Vanguardias Festival 2019 (Іспанія), 1 minute projection mapping 2018 (Японія), та Zsolnay Fényfesztivál 2018 (Угорщина).

Тамаш Васпьорі

Співзасновник та керуючий партнер угорської компанії, що спеціалізується на проекційному відеомапінгу, Maxin10sity. Тамаш є співорганізатором міжнародного конкурсу відеомапінгу iMapp Bucharest у Румунії. Як співпродюсер, він заснував міжнародний фестиваль світла та проекційного відеомапінгу BOREALIS у Сіетлі, штат Вашингтон, США.

Іштван Давід

Засновник та CEO угорського мистецького колективу Limelight. Група, заснована у 2004 році, стояла у витоків 3D-мапінгу. Limelight – єдиний учасник в історії конкурсу iMapp Bucharest, який зміг виграти одразу дві нагороди – Приз Журі та Приз Глядацьких Симпатій – у 2016 році. Також Іштван заснував та викладає у Limelight Academy, яка співпрацює з такими фестивалями як Vivid Sydney у Австралії та Factory Light Festival у Норвегії.

Мартін Пошта

Креативний продюсер та менеджер культурних проектів з багаторічним досвідом. У 2013 році він співзаснував фестиваль світла та нових технологій SIGNAL Festival, який став найбільшою культурною подією Чехії. Також Мартін заснував Fresh Film Fest, міжнародний празький кінофестиваль для молодих авторів та студентів.

Юрій Чорненький

Очолює департамент маркетингових комунікацій у Київстар. Портфоліо Юрія охоплює розвиток таких брендів як Київстар, Beck's, life, Beeline Kz, член журі Effie та Wow Done awards, best cases спікер Effie, КМФР, відео|фото продюсер, музикант.