Міжнародний фестиваль світла та медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival збільшує призовий фонд конкурсу з 3D-відеомапінгу завдяки додатковій підтримці спонсорів.

Загальний призовий фонд у 2018 році тепер становить 270 тисяч гривень. За перше місце учасники отримають 135 тисяч гривень. Друге місце – 80 тисяч гривень. Третє місце – 55 тисяч гривень.
Kyiv Lights Festival запрошує митців з усього світу взяти участь у конкурсі. Щоб стати учасником, потрібно подати заявку до 10 березня. Роботи, які відбере міжнародне журі, будуть показані на будівлі Річкового порту у дні фестивалю.

Другий міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival (KLF) відбудеться в Києві з 18 по 20 травня 2018 року. Грандіозна подія на три дні знову змінить архітектурний вигляд столиці і представить глядачам роботи дизайнерів відеографіки, художників світла і лазера, віджеїв та сучасних художників. Минулий KLF відвідали понад 200 тисяч мешканців і гостей столиці, а сам фестиваль став одним з найяскравіших мистецьких подій України у 2017 році.