28 і 29 вересня 2019-го року в Києві за участю компанії «Київстар» відбудеться третій міжнародний фестиваль світла й медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival (KLF). Протягом двох днів медіа-художники з усього світу будуть змінювати міський простір з допомогою світлових інсталяцій, а будівля Київської міської державної адміністрації перетвориться на велетенський екран для конкурсу 3D-відеомапінгу.

Яскравою подією фестивалю стане запуск «Променю мрій», основою для якого стали 100 000 дитячих малюнків, зібраних з усієї України в турі #моядитячамрія. Робота об’єднає в собі 3D-мапінг і технології доповненої реальності AR. «Промінь мрій» створений переможцями KLF-2017 анімаційною студією SKILZ та студією AR Live Animation для благодійного проекту 1+1 медіа «Здійсни мрію».

За попередні два роки KLF посів важливе місце на фестивальній карті України і став невід’ємною частиною культурного життя столиці. З кожним роком він збирає все більше глядачів — у 2018 фестиваль відвідало понад 220 тисяч киян та гостей столиці. У міжнародному конкурсі 3D-відеомапінгу змагалися медіа-художники з дев’ятнадцяти країн, серед яких такі віддалені від України країни, як Бразилія, Індонезія, Китай, Колумбія, Таїланд, Чилі та Японія. Цього року взяти участь у конкурсі 3D-відеомапінгу висловили бажання учасники з 22 країн. На даний момент організатори фестивалю отримали 58 заявок.

Дивитися ролик Kyiv Lights Festival-2018: