За підтримки посольства Нідерландів в Україні в рамках освітньої програми KLF 2018 відбудеться безкоштовний дводенний практичний семінар із створення світлових інсталяцій.

Це унікальна можливість для візуальних і концептуальних художників, дизайнерів, архітекторів, а також усіх, хто цікавиться медіа артом та світловими інсталяціями.
Семінар проведе Йонас Форверк – голландський мультимедійний художник, який створює середовища, що кидають виклик цифровій та аналоговій взаємодії між аудиторією та об’єктами (http://jonasvorwerk.nl) Щоб вивчити нові виміри, які цифровий світ може створити в фізичному просторі, Йонас в першу чергу працює з технологіями, світлом, музикою і простором. Він використовує ці елементи не тільки як інструменти. Йому також подобається опираючись на більш широкий культурний контекст, пов’язувати їх із популярною культурою і розвагами. Це обумовлено його власним залученням у секторі електронної музики й інженерній підготовці.

Роботи Йонаса Форверк можна побачити на STRP, Dutch Design Week, Motel Mozaique, De Wereld van het Witte de With Kwartier, Amsterdam Light Festival.

Понад 20 художників подали заявки і візьмуть участь у семінарі, який пройде протягом двох днів, 19 і 20 травня в Павільйоні 13 на ВДНГ.